Serdecznie zapraszamy na spotkanie Stowarzyszenia Reta, które organizujemy 9 stycznia o godz. 18.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Skalnej 10.

Chcemy podsumować to co działo się w minionym roku, porozmawiać o naszych planach i wizji działalności Stowarzyszenia w 2017 roku. Chcielibyśmy również poznać Państwa opinie i oczekiwania co do kierunków działania Stowarzyszenia. Przewidujemy, ze spotkanie potrwa około godziny w trakcie której omówimy m.in. założenia organizacji II Dnia Rety, planowaną akcję sprzątania dzielnicy, nową inicjatywę – „inicjatywę lokalną” oraz plany co do III edycji budżetu obywatelskiego. Będzie pewnie okazja zamienić kilka słów na temat siłowni przy ul. Konopnickiej oraz koncepcji budowy dróg i wyników konsultacji społecznych w tej sprawie.

Członków Stowarzyszenia informujemy, że rachunek bankowy został przeniesiony do Pekao SA, gdzie otrzymaliśmy lepsze warunki finansowe.

Nowy nr rachunku – 16 1240 2959 1111 0010 7136 4280. Kilka osób nie opłaciło jeszcze zaległych składek, proszę o ich uregulowanie już na nowy rachunek (szczegółowe dane stowarzyszenia w zakładce kontakt)

5 grudnia 2016 zarząd stowarzyszenia podjął decyzję o ujednoliceniu wysokości składki członkowskiej, która dla wszystkich od 1 stycznia 2017 roku wynosi 10 zł miesięcznie.

Zapraszamy członków Stowarzyszenia, ale również wszystkich pozostałych mieszkańców Rety, którzy chcą wspólnie z nami poświecić kilka chwil w roku na działalność zmierzającą do rozwoju Rety. Jeśli Państwa sąsiedzi/znajomi z Rety są zainteresowani – prosimy o przekazanie niniejszego zaproszenia, licząc, że grono członków Stowarzyszenia Reta będzie stale rosło J. W zakładce Dokumenty znajdują się Statut stowarzyszenia oraz Deklaracja członkowska, którą można przynieść na spotkanie.

Do Siego Roku,

Zapraszamy,

Zarząd Stowarzyszenia Reta